Tucha: хмарна інфраструктура

Логотип Tucha

Для чого необхідна хмарна інфраструктура?

ІТ належать до тих галузей, які живуть, розвиваються та приносять прибуток лише за умови постійних змін. З одного боку, ІТ-інфраструктури постійно ускладнюються, а з іншого боку, бізнес стає більш мобільним. Компанії використовують більше спеціалізованого ПЗ, аутсорсінг та аутстафінг, а співробітники — різноманітні комп.ютерні пристрої. Адаптація всього наявного ПЗ до різних операційних систем, а також ручна синхронізація даних між пристроями не завжди зручні та не забезпечують необхідного рівня безпеки. Все це збільшує витрати і ускладнює завдання ІТ-інфраструктури. Системи стають складнішими для управління і поступово з робочого інструменту перетворюються на обтяжливі кайдани.

Сучасна ІТ-інфраструктура повинна забезпечувати можливість управління витратами, оперативно і плавно масштабувати набір використовуваних сервісів і прикладних програм, а також повноцінно підключати до роботи віддалених працівників з урахуванням вимог безпеки. Рішення, що здатне влаштувати і компанії, і співробітників, полягає в переході на використання віртуальних десктопів і хмарних сервісів, які дозволяють вибирати оптимальну за розміром і функціоналом конфігурацію ІТ-інфраструктури.

Для кого цей сервіс?

Компанія «Аплінк» рекомендує використовувати хмарну ІТ-інфраструктуру тим організаціям, які:

  • прагнуть зосередитися тільки на основному бізнесі;
  • потребують сучасні ІТ-рішення з високим рівнем безпеки;
  • працюють з «віддаленими» даними та «мобільними» співробітниками;
  • зазнають дефіцит бюджету для закупівель обладнання та розгортання «ваговитої» ІТ-інфраструктури;
  • прагнуть оперативно керувати витратами та плавно масштабувати свою ІТ-інфраструктуру.

В чому полягає сутність сервісу?

Хмарна ИТ-інфраструктура грунтується на віртуалізованому обчислювальному середовищі, яке у свою чергу будується на базі кластерних серверних платформ і виділених систем зберігання даних, консолідації прикладних програм і даних, а також ОС і прикладних програм, що тиражуються.

«Аплінк» ппропонує хмарну ІТ-інфраструктуру з такими компонентами:

  • віртуальний комп.ютер кінцевого користувача;
  • віртуальний сервер;
  • віртуальна АТС.

Віртуальні сервера працюють в так званій «хмарі», а необхідна обчислювальна потужність забезпечується за рахунок устаткування європейських дата-центрів вищого класу — Tier 4. Замовник не залучається до процесів обслуговування, ремонту і модернізації серверів, у тому числі по закупівлі дорогого ліцензійного ПЗ — ці завдання вирішує провайдер послуги. Замовникові потрібні тільки монітори, клавіатури, «мишки», «тонкі клієнти» і доступ до мережі Інтернет.

Який ефект від використання цього сервісу?

Перенесення ИТ-інфраструктури в «хмару» забезпечує істотну економію ресурсів при підвищенні надійності і продуктивності. Головні переваги хмарної ІТ-інфраструктури:

  • масштабованість та еластичність;
  • використання єдиних стандартів;
  • суттєве спрощення використання системи в цілому;
  • підвищений рівень надійності;
  • гнучкість і мобільність бізнесу;
  • гарантія збереження інформації і інформаційної безпеки, у тому числі антивірусний захист;
  • відсутність капітальних витрат на використання ліцензійного ПЗ, закупівлю серверів і потужних персональних комп'ютерів.

Скільки коштує цей сервіс?

Користувач сплачує тільки необхідні на певний період сервіси. Елементи ІT-інфраструктури стають послугами і продаються як споживчий товар.

Для точного розрахунку вартості рішення необхідно провести аналіз потреб замовника та підібрати оптимальні ресурси і прикладні програми.

Детальнішу інформацію про сервіс Ви зможете отримати, звернувшись до фахівців компанії «Аплінк».

Що щє можна узнати про сервіс Tucha?

Більш детальна інформація про сервіс Tucha доступна на веб-сайті tucha.uplink.ua.